Tegevust jagub

Mis käsitööd ma siis teen peale maalimise? Ütleme nii, et klassikalist heegeldamist, kudumist, tikkimist mitte. Heegeldanud olen. Trikoopaelast kaks vaipa. Kahjuks vioolamängija kätega ma seda siiski teha ei saa...
Minu meisterdamine ja isetegemine hakkas peale umbes 10 aastat tagasi. See on rikastanud mind mitmete uute tegevustega, millest varem üldse teadlik polnud. Seni on valitud rada (või õigemini rada on mind valinud) olnud väga põnev ning loodan, et see jätkub veelgi põnevamate väljakutsetega ehituse ja käsitöö alal! 
Hiljuti olen avastanud enda jaoks betooni. Ehitusest oli jäänud paar kotti betooni üle. Internet on täis igasugu videoid ja "DIY craft'e", seega võtsin ja proovisin. No nii lihtne see muidugi kohe ka polnud :) Samas meeldib mulle ikka öelda (mis on küll veidi nipsakas, vabandan!), et miski peale teaduse ja arstitöö pole keerulisemad, kui pillimäng.
Seega peale paari korda proovimist väikeste vähem ja rohkem õnnestunud küünlajaluste ja võileiva aluste tegemist võtsin ette kohe ühe suure projekti. Puitu oli ehitusest jäänud, peitsi ja kruve proovin samuti kodus hoida, Mine tea, milleks vaja võib minna! Lisaks kinkis keegi tark sõber mulle raamatu "Betoon", mis andis hulgaliselt ideid. 
Nii saigi valmis puidust ja betoonist grillimise laud. Ma ise olen oma saavutuse üle väga uhke!

Mõnusat grillimist!Eelmine
Teised küljed
Järgmine
Veidi lihtsamat

Lisa kommentaar

Email again: