Oodates uut maali

Mis teha, kui uus maal meeltesse pole veel kohale jõudnud, aga käed ja vaim vajavad tegutsemist? Rohida, kaevata ja istutada ka enam ei jaksa...
Kontsert sai (juba!) nädala eest läbi. Oli väga meeldiv taaskord laval olla ning muusikat läbi pillimängu teistega jagada. Hing kohe rõõmustas!
Peale kontserti sai selgeks, et tuleb jätkata peamiselt suurte lõuenditega :) Enamus maale, mis olid laval, pole siiani veebi jõudnud. Luban, et teen seda õige pea. Seekord aitab fotode tegemisel inimene, kes on ilmselt umbes sama palju fotoaparaati käes hoidnud, kui mina pilli. Sarkastiline nali, et vioolamängija teebki seda ju vähe, sellel korral ei toimi :) Seega palun veel veidi kannatust.
Praegu on aga moment (mida mul ikka ette tuleb), kus uue maali idee vajab küpsemist ja ootab veel õiget hetke lõuendile tulemiseks.
Mida ma siis teen, kui rohida, kaevata ja istutada enam ei jaksa ja ausalt ka hetkel ei soovi. Naabrinaise maja sai ka lammutatud ja otseselt tegevust enam pole. Samas käed sügelevad ja hing on veidi rahutugi.
Aasta tagasi kevadel toimus üks sündmus, mis mind mõneks ajaks veidi tasakaalust välja viis. Vajasin aega iseenda sisse vaatamiseks ja mõtlemiseks. Õnnelik juhus viis mind kokku inimesega, kes elas loodusest lummavas paigas. Tema juures õppisin kraasvillast toredaid nö korve tegema. Olin seda pikalt soovinud õppida ja siis see juhtuski :) Tegevus on üsna meditatiivne ja mulle väga meeldib. Ma lausa vajan aeg-ajalt seda! Täna just seda ma tegingi. Valmistad ette, blökerdad vee ja seebiga ning rullid. Välja tuleb selline nagu piltidel näha - suuremad, väiksemad.
Mina kasutan neid erinevateks otstarveteks - sallid-mütsid, paberirullid jne. Õel seisavad selles küttepuud, sõbral aga kartulid :D Võimalusi on palju!
Kuna ma ise nii suurel hulgal neid kodus ei vaja, siis "meisterduste" all leiab muud vajalikku infot nende kohta ;)
Eelmine
Homme on kontsert!
Järgmine
Suvi

Lisa kommentaar

Email again: