Muutus(ed)

Elame muutuste ajal. Mitte, et muutuseid muidu poleks. Praegu on need lihtsalt kuidagi eriti tuntavad. Muutuste tuules muutsin ka oma veebilehte :)
Alustasin oma veebilehega täpselt aasta tagasi, kui ühiskond oli umbes samas olukorras - riik on suures osas lukku pandud. Vahepeal oli juba päris tore, sai kontserte koos publikuga teha ja üldse oli tegemist palju. Sestap jäid ka postitused harvemaks. Proovin edaspidi järjepidevam olla.
Ühe muutuse või ettevõtmisena alustasin ma sügisel EKA (Eesti Kunstiakadeemia) avatud ülikoolis aastase kursusega maalimisest. Ütlemata põnev aeg on olunud. Kahju ainult, et maalima peame samuti zoomis... Läksin sinna sooviga, et aru saada, kuidas kunstimaailm toimib ja sooviga arendada oma oskusi. Kõike seda olen ma kogenud. Boonusena kohtusin väga lahedate inimestega erinevatest eluvaldkondadest. See viimane on eriti rikastav. Muusikuna enamasti samas keskkonnas samade inimestega võib elu üsna turvaliseks muutuda. Olen väga tänulik selle jätkuva kogemuse üle! 
Olen pikalt soovinud muutusi oma ellu. Just tegemiste/toimetamiste osas. Karjääri ja valdkonda muuta, kui keegi soovib niimoodi seda nimetada. EKA oli esimene samm selles suunas. Ka teine väljakutse jõudis minuni. Jaanuaris. Tegemist on hoopis teistlaadi tegevusega, mis võtab küll pisut aega, kuid on väga põnev ja arendav. Soovi ja sulle vastatakse :) Suur tänu! Ootan huviga, kuhu edasi.
Korrastasin ja muutsin veidi oma veebilehte. Nagu mu poeg ütles: "Nii on palju moodsam!" Loodan, et ka Teile meeldib. Lisasin oma autoripositsiooni (koolis õpetati kirjutama) ning laiendasin muude meisterdamiste ja ettevõtmiste galeriid. Soovin sügisest alustada ka mõnede töötubadega. Laseme asjadel juhtuda ja eks näis, kuhu jõuame.
Selle kõige kõrvalt olen ma jõudnud ikka ka maalida. Lisan siia maalid, mis kannatavad ilmavalgust. Mõned on koolitööd, mõned kodused. Kõik vajaliku leiate endiselt maalide galeriis fotole klikates ;) 
Soovin teile kõikide soovide ja unistuste täitumist. Paari päeva pärast on noor kuu, mis tähendabki soovide aega.
Unistage suurelt ja jääge terveks!
Eelmine
Uued maalid

Lisa kommentaar

Email again: