Esimene samm

Esimene näitus ja kuidas see kõik alguse sai.
Suur tänu kõigile, kes on mu kõrval ning ümber seda kõike võimalikuks tegemas. Olen tohutult tänulik! Elevil olen ka, sest kohe-kohe ongi see käes :)
Kuidas see kõik alguse sai?
Olen alati teinud palju asju. Kooli ajal sai igasugu üritusi organiseeritud, lauldud, õpilasi esindatud jne. Käisin tavakoolis ning muusikaga tegelesin kogu aeg kõrvalt. Erinevalt süvamuusikaga tegelevatest koolidest tulnud professionaalsetest muusikutest, on mu kujunemine olnud üsna virr-varr. Olen sügavalt tänulik selle eest! 
Kunst ja joonistamine on mind pea alati paelunud. Kui olin veel koolilaps, siis käisin paar aastat ka kunstiringis, kus enamasti joonistasime harilikuga. Vahel sai ka värvipliiatsitega toimetatud. Maalimist ma ei mäleta. Aga sinna see jäi. Peale keskkooli lõppu kujunes mu elu üsna muusikakeskseks. Ainult üliõpilasesindus kujundas veidi teist poolt mu päevades. Siis tuli professionaalne töö ja lapsed. Laste kõrvalt hakkasin ma meisterdama ja suurema koduga ka ehitama/remonti tegema. Igasugu asju sai tehtud ja teen ka praeguseni. See meeldib mulle väga! Nii mõnus on muusika kõrvale ka midagi reaalset teha, mille pingutuse tulemus jääb alles ning mida on ka mõne aja möödudes võimalik taas imetleda ning isegi katsuda!
Suurema kodu naabriks sai mul üks maalikunstnik, kes tegeleb ühtlasi ka keraamikaga... väga omapärasel moel. Tema juures hakkasin voolimas käima. Ka siis ei tundnud ma maalimisega suurt sidet. Ma voolisin ja voolin ka preagu. Värvid ja pintslid huvitasid mind veel mõnda aega vaid seina ja mööbli värvimise aspektist. Kuni p
aar suve tagasi, kui olin saabunud tagasi koju peale pikka kontsertturneed, tundsin suurt vajadust värvide, pintslite ja lõuendi järele. Ja nii see kujunema hakkas. 
Täna on maalimine ja kunst minu igapäevane kaaslane. See on justkui endale otsa vaatamine. Vahel on huvitav, vahel ka hirmus. Igal juhul annab see mulle palju!
Näitusel näete minu seda poolt, mida võibolla  alati ei tahakski näidata või tunnistada, aga ta on siiski olemas.
Kohtume näitusel! 6.03.2020 kuni aprilli algus, Valdeku 13, Nõmme maja fuajee.
Näituse aitas kokku panna Jaana Jüris. Suur tänu Sulle!
Näituse aitas võimalikuks teha Edmar Tuul. Suur tänu ka Sulle!
Ja loomulikult suur tänu kõigile sõpradele, perele ja armsale abikaasale, kes toetavad mind minu ettevõtmistes!

Järgmine
Näitus on avatud

Lisa kommentaar

Email again: